Roll On Zmes Esenciálnych Olejov s Turmalínom - Rytier

NOVINKA
Výrobca: Hop Hare
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5056422992022
Dostupnosť: skladom
18.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Roll On Zmes Esenciálnych Olejov s Turmalínom - Rytier

Odvaha sa stretáva s prosperitou 

Vydajte sa na galantnú výpravu: Rytier od Hop Hare, drahokamový roll-on s esenciálnymi olejmi vytvorený pre moderného bojovníka života. Táto zmes je naplnená ochrannou energiou čierneho turmalínu a hovorí sa, že priťahuje bohatstvo a vytvára putá kamarátstva. 

Rytiersky kameň: Čierny Turmalín 

Súčasťou každého roll-onu je čierny turmalínový drahokam, ktorý je cenený pre svoju schopnosť chrániť pred negativitou a vytvárať prosperitu a priateľstvo. Jeho prítomnosť v Rytierovi slúži ako talizman pre tých, ktorí sa snažia prekonať životné výzvy s odvahou a gráciou. 

Ako použiť

Natrite sa roll-on Rytier a zamerajte sa na pulzné body s presnosťou šermiara. Vdýchnite zmes drevitých a kvetinových vôní a pripravte sa na celodennú námahu. Vydajte sa von s dôverou a pôvabom rytiera v žiarivom brnení. 

Vkĺznite do plášťa prosperity a priateľstva a nechajte galantnú zmes a silný čierny turmalín, aby vás priviedol k triumfu.

Ingrediencie pre odvahu a spojenie

Kokosový MCT olej: Zmes obsahuje kokosový MCT olej, známy svojou ľahkou hydratáciou a umožňuje jemné nanesenie ušľachtilých esencií esenciálnych olejov na vašu pokožku. 

Esenciálny olej cédrového dreva: Vďaka silnej vôni esenciálneho oleja z cédrového dreva táto vôňa buduje pevnosť pokoja a podporuje silu a odolnosť.

Esenciálny olej z pačuli: Uzemňujúca aróma esenciálneho oleja z pačuli vytvára základ pre plnosť a podporuje pocit bohatosti a zemitej príťažlivosti.

Esenciálny olej Palmarosa: Sladký, kvetinový nádych esenciálneho oleja Palmarosa nesie vlajku priateľstva a pozýva k otvorenej komunikácii a vrúcnym spojeniam. 

Vetiverový esenciálny olej: Hlboký a dymový, vetiverový esenciálny olej ponúka dotyk neskrotného, podporuje sústredenie a pocit zakorenenia uprostred životných zápasov. 

Esenciálny olej Neroli: Ušľachtilý kvet esenciálneho oleja Neroli dodáva kráľovskú vôňu, ktorá povzbudzuje ducha a dáva nositeľovi nádych aristokracie.