Thovt - Brány Atlantidy, Kerstin Simoné

Jazyk:
čeština
Počet strán:
290
Formát:
145 x 205 x 27
Výrobca: ANCH BOOKS
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9783981557664
Dostupnosť: skladom
14.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Thovt - Brány Atlantidy

Bájna Atlantída – krajina, ktorú väčšina z nás nosí v hlbinách svojho vnútra a ktorá čaká na to, aby ju ľudstvo prebudilo. V druhom diele svojich posolstiev Thovt pripomína, že väčšina z nás sú niekdajšími obyvateľmi Atlantídy. Podľa neho sme tu v tejto dobe preto, aby sme spoločne so Zemou dokončili dielo vzostupu.

Prostredníctvom Kerstin Simoné odovzdáva Thovt dnešným záujemcom o dávne tajné učenia metódy, ako sa vyslobodiť zo zažitých vzorcov spoločenského správania a ako si vytvoriť skutočný vzťah k sebe aj k svojmu okoliu.

Nezanedbateľnou súčasťou tohto procesu je vyváženie vlastných vnútorných disharmónií a vyliečenie fyzického tela. Thovt zoznamuje čitateľov s atlantským Chrámom uzdravenia, ktorého liečivé frekvencie si na sebe môže každý vyskúšať, a vďaka ktorým môže tiež zosúladiť svoje telesné funkcie.

Pri čítaní tohto textu sa pred vami odomknú iniciačné chrámy minulých čias. Uvidíte a precítite priebeh zasvätenia vtedajších adeptov okultných náuk. Dozviete sa, čo sú naozaj Siene Amenti; kedy a ako je do nich možné vstúpiť; ako s vesmírnymi zákonmi zachádzajú vedomí ľudia, ba akým spôsobom ich vo svoj prospech môžete využívať aj vy.

Táto kniha „sa dostane“ mnohým čitateľom pod kožu; vzbudzuje pozitívne, ale v prvých okamihoch možno aj nepríjemné pocity z hlbokého poznania. Pre čitateľov je nenútenou výzvou, aby vo svojom srdci a duchu opätovne aj radostne rozžehli plameň Atlantídy a prešli bránami do ďalších dimenzií.