Vzestup do páté dimenze, Diana Cooper

Jazyk:
čeština
Počet strán:
318
Formát:
145 x 205 x 27
Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788073368760
Dostupnosť: skladom
18.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vzestup do páté dimenze

V nadchádzajúcom dvadsaťročnom období sa nám naskytá doposiaľ nebývalá príležitosť k duchovnému rastu. Prvýkrát od čias Zlatej Atlantídy sa môžu tí, ktorí sú pripravení, napojiť na deväťdimenzionálne frekvencie, vďaka čomu sa urýchli ich proces vzostupu.

V tejto knihe sa s vami Diana Cooper a Tim Whild podelia o svoje rozsiahle znalosti Zlatého veku Atlantídy a odovzdajú vám dôležité informácie, cvičenia a meditácie, aby ste sa mohli stať už v tomto živote osvietenými duchovnými majstrami. Ukážu vám, ako sa spojiť s najvyššími energiami drakov, jednorožcov, anjelov a veľkých nanebovzatých majstrov, ktorí vám pomáhajú z mnohých rôznych vesmírov naplniť váš pravý potenciál.

Celú knihu prežarujú frekvencie piatej až siedmej dimenzie a je pretkaná prekrásnymi svetelnými vláknami deviatej dimenzie. Svetový učiteľ, majster Kuthumi, vás zavedie do svojich dvanástich výukových chrámov, v ktorých vás bude spoločne s veľkými vesmírnymi anjelmi a duchovnými majstrami sprevádzať na ceste k dosiahnutiu osvietenia a duchovných majstrovstiev. O svoje tajomstvo sa tu s vami podelí aj mnoho najväčších duchovných majstrov, ktorí slúžia našej planéte, a budú vás po celý čas podporovať. Majster Voosloo, veľkňaz s najvyššou frekvenciou, ktorý kedy slúžil v Atlantíde, nám umožnil nadviazať spojenie s jeho nádhernou energiou, vďaka čomu sa aj vy pri čítaní tejto knihy budete môcť preniesť do najvyšších úrovní, aké je možné dosiahnuť na planéte Zem.

Táto kniha je nevyhnutným sprievodcom pre všetkých, ktorí chcú v tomto živote naplniť poslanie svojej duše a kto si želajú slúžiť Gáji v piatej dimenzii a následne aj v ešte vyšších dimenziách.