Řeč duše/Jazyk našeho těla, Julia Cannon

NOVINKA
Jazyk:
česky
Formát:
152 x 215 x 11
Počet strán:
140
Výrobca: Kosmas
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 0378858
EAN: 9788090808317
Dostupnosť: skladom
14.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Řeč duše - Jazyk našeho těla

Každá bolesť, problém a príznak je dôležitým odkazom tela, ktoré s vami hovorí svojím vlastným jazykom. Jediný problém je, že pre tento jazyk nemáme prekladač – až do teraz. Sme oveľa viac než len súhrn našich fyzických častí. Sme spirituálna bytosť obývajúca fyzické telo. Prišli sme do tejto dimenzie žiť a rozvíjať sa. Na našej ceste životom máme neustále vedenie a podporu našich ďalších častí. Je veľmi ľahké zabudnúť, kto a čo skutočne sme a prečo sme sa tu ocitli. Naše Vyššie Ja s nami neustále komunikuje, aby nám pomohlo ísť cestou, ktorú sme si k svojmu rastu zvolili. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako upútať našu pozornosť, je prostredníctvom bolesti, preto ju zažívame. Keď sa naučíme s našimi súčasťami komunikovať priamo, už tieto fyzické odkazy nebudeme potrebovať.
V tejto knihe objavíte, čo odkazy od jednotlivých sústav tela znamenajú a ako môžete vyliečiť akúkoľvek situáciu porozumením odkazu, ktorý dostávate, a vhodnou reakciou naň. Teraz sa vám odhaľuje tajný jazyk. Už to nebude záhada. Objavte sami pre seba, čo sa VY snažíte povedať SAMI SEBE.
Po viac ako dvadsiatich rokoch kariéry na intenzívnej starostlivosti av domácom opatrovateľstve sa Julia Cannon rozhodla odhaliť množstvo ďalších metód liečebnej profesie. Prešla rozsiahlym štúdiom Rekonektívneho liečenia a Kvantovej Liečebnej Hypnotickej Terapie od Dolores Cannon. Reč duše je jej prvým dlho očakávaným dielom ako autorky a liečiteľky.