Probuzení lůna, Azra Bertrand

Jazyk:
186 x 250 mm
Počet strán:
532
Výrobca: Maitrea
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 101271
EAN: 9788075005618
Dostupnosť: skladom
34.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Probuzení lůna

Dávne kultúry žili podľa ženskej tvorivej kozmológie, v ktorej sa všetko rodilo a rozpúšťalo prostredníctvom posvätného lona vesmíru. V každom z nás, či sme muž alebo žena, sa nachádza holografický odtlačok Tvorivého Lona, ktorý nás spája so sieťou života. Keď prebudíte svoje duchovné lono, svätyňu z najsvätejších v chráme svojho tela, môžete sa znovu napojiť na transformačnú energiu vedomia lona a vziať si späť svoje posvätné sily tvorenia a lásky.

Dr. Azra Bertrand a Seren Bertrandová odhaľujú tajné ženské učenia strateného globálneho náboženstva lona založeného na uctievaní Mesiaca a siahajúceho až do obdobia neandertálcov. Odkazy nájdeme v mytických a duchovných tradíciách takmer každej kultúry. Bertrandovi skúmajú, ako sú tieto učenia zakódované v symbolizme ľudových a rozprávkových príbehov, legendách o svätom Grále, tradícii Márie Magdalény a Sophie, archetypoch Panny, Kráľovnej a Stareny a učeních o alchýmii a čakrách. Ukazujú, ako všetci šamani a mudrci z celého sveta tajne hovoria o Vesmírnom Lone a jeho posvätných tvorivých silách mesačnej krvi. Autori sa zameriavajú na silu Mesiaca a jeho spojenie s posvätným vedomím lona a ponúkajú meditácie a cvičenia, ktoré pomáhajú prebudiť vaše duchovné lono a aktivovať jeho posvätné kúzlo tvorenia a manifestácie. Vysvetľujú, ako aktivovať energetické dráhy lona a ako prepojením srdca a lona utvoriť zo sexuálnej jednoty najvyšší symbol lásky.

Ďalej odhaľujú, že sa musíme opätovne spojiť s božským ženstvom, aby sme znovuzrodili božské mužstvo a obnovili v našom svete rovnováhu. Keď znova prebudíme mocnú starodávnu cestu mystérií lona, ​​môžeme navrátiť svet k harmónii s divokými, neskrotenými tvorivými prúdmi a cyklickými rytmami vesmíru. Autori nám ukazujú, ako to prakticky urobiť.