Známe se celé věky/čili osudové vztahy, Andrea Homolová

NÁŠ TIP
Jazyk:
česky
Formát:
172 x 235 x 40
Počet strán:
683
Výrobca: Infonika
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 0261416
EAN: 9788090648906
Dostupnosť: skladom
28.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Známe se celé věky/čili osudové vztahy

Revolučná príručka všetkých partnerských vzťahov, vrátane tých osudových. Čitateľ v knižke nájde úplne prelomové skutočnosti a informácie týkajúce sa vzťahov, fakty, ktoré doteraz nie sú známe radovej psychológii, ani sociologickým vedám, a doteraz neboli v týchto súvislostiach nikdy zverejnené. Ide o posledné prevratné výsledky špičkovej svetovej vedy týkajúcej sa vzťahov – napr. z odborov neurokardiológie, neurovedy, epigenetiky, genetiky, fyziky a biofyziky, ktoré potvrdzujú dávne duchovné súvislosti. Táto kniha je prvou knihou, ktorá čitatelia odpovie na všetky jeho otázky na tému partnerstva, na ktoré doteraz hľadal odpovede, ale nenašiel ich. Kniha preniká hlboko pod povrch vecí, a pritom je napísaná zrozumiteľným a čitateľným štýlom, ktorý v čitateľovi vyvolá zvedavosť a súčasne aj napätie, ako sa budú súvislosti odvíjať ďalej, ale aj ho pobavia. Táto kniha zmení váš život a vďaka tomu aj kvalitu vašich vzťahov. K lepšiemu.

  • Porozumiete vďaka nim nielen sami sebe, pocitom, emóciám, reakciám a správaniu svojmu i svojho partnera, ale aj prečo je váš vzťah taký, aký je, prečo prechádza krízami alebo prečo končí či skončil.
  • Pozriete do ďalekej histórie svojich vzťahov. Do histórie tak dávne, že presahuje nielen tento život, ale dokonca celý dlhý rad vašich životov.
  • Pochopíte dnešného muža aj ženu a vďaka tomu aj ich myslenie a správanie v partnerstve.
  • Odhalíte neuveriteľné mechanizmy, ktoré vaše vzťahy ovládajú.
  • Objavíte, čo vás drží v toxickom či mŕtvom vzťahu a bráni vám odísť, aj to, prečo je tak bolestný.
  • Zistíte, ako medzi sebou so svojim partnerom komunikujete bez slov a navzájom sa energeticky buď posilňujete alebo oslabujete.