Stolný kalendár 2023 - Lunární kalendář našich babiček/+Pražský přízračník+ Šestnáctý rok

NOVINKA
Výrobca: Studio Trnka
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 0389095
EAN: 9788088442011
Dostupnosť: skladom
14.00 ks

Najprehľadnejší lunárny kalendár na rok 2023 je zostavený zo skúseností a praktík našich predkov s ohľadom na práve prebiehajúce obdobie. Jediný zo všetkých podobných kalendárov sa vzťahuje nielen k štyrom ročným obdobiam, ale navyše sa viaže aj k jednotlivým sviatkom a významným dňom. Podľa lunárneho kalendára sa môžete starať o svoje telo a starať sa o svoje zdravie. Vhodné dni na rozhodovanie a plánovanie dôležitých vecí a dni na ich realizáciu vám pomôžu udržať domáci pokoj a pohodu. Ak sa budete venovať svojej záhradke s ohľadom na Mesiac a ročné obdobie, bude vám prekvitať. Môžete skúsiť aj držať vhodnú diétu a chudnúť podľa Mesiaca. Rady na každý deň, vychádzajúce z múdrosti našich babičiek, sú teda zostavené premyslene tak, aby ich využitie malo praktický zmysel a bol skutočným sprievodcom a pomocníkom po celý rok.

Pražský prízračník

Strašidlá a mýtické bytosti, objavujúce sa povestiach av rozprávkach väčšinou vyvolávajú des a hrôzu. Zjavujú sa na najrôznejších miestach av rôznej dobe a podľa svojho charakteru strašia, niektoré konajú dobro, iné škodia. Niekedy sú však nevyspytateľné a nie je jasné, či sa zachovajú priaznivo alebo nepriateľsky. Často je ich prekliatie trestom za nemravný a nepoctivý život. V knižke sa predstaví tá najznámejšia, ktorá sa pohybujú po Prahe.

Šestnásty rok s Mesiacom

V prílohe Šestnásty rok s Mesiacom nájdete praktické rady, ako sa postarať o svoju záhradu v súlade s lunárnymi cyklami a tým ktorým ročným obdobím. Pri správnej starostlivosti bude vaša záhradka prekvitať a odmení vás bujnou zeleňou, krásnymi kvetmi i hojnou úrodou.

function pridanie_kodov_2() { ?>