Anjelská terapia – pracovná kniha, Doreen Virtue

Jazyk:
slovenčina
Počet strán:
288
Formát:
130 x 200 x 17
Výrobca: Eugenika
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788081003585
Dostupnosť: skladom
12.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Anjelská terapia – pracovná kniha

Bohatá, podrobná, praktická kniha od veľmi obľúbenej autorky, ktorá pomôže každému, kto má potrebu začať sa lepšie orientovať v duchovnom svete a čoraz viac prepájať dva svety: náš bežný, hmotný a ten neviditeľný či nehmatateľný.
Na úvod Doreen Virtue rozpráva svoj vlastný príbeh: ako sa jej už útlom detstve zjavovali anjeli nie ako okrídlené bytosti v bielom rúchu, ale v podobe farebných svetielok, podobných žiarovkám na vianočnom stromčeku! Neskôr, v dospelosti, jej schopnosť vnímať duchovné sféry a otvárať sa im pomáhala prekonať viaceré závažné ťažkosti, až kým sa nestala profesionálnou anjelskou autorkou, učiteľkou a terapeutkou.

Kniha vás potom oboznámi s rôznymi druhmi anjelov aj archanjelov, ich špecifickými vlastnosťami a pôsobením.
Ďalej máte možnosť naučiť sa veľa v týchto oblastiach: Ako využívať pomoc anjelov. Ako sa stať médiom a vedieť nadväzovať kontakty so zosnulými (vrátane zosnulých domácich zvierat). Ako začať praktizovať anjelskú terapiu a komunikovať s anjelmi. Ako sa prejavujú senzibilné schopnosti (jasnozrivosť, jasné cítenie, jasné myslenie a jasné počutie) a ako ich správne používať. Ako liečiť vzťahy, rušiť nezdravé putá a chrániť sa pred vysávaním energie. Ako objaviť svoje životné poslanie, nájsť si pre vás vhodné povolanie a stať sa úspešným v práci. Ako sa stať profesionálnym duchovným učiteľom alebo liečiteľom, ako sa v tejto oblasti zviditeľniť, začať pomáhať druhým, rozbehnúť si vlastnú prax a podobne.