Archandělé a svět přírody, Diana Cooper

Jazyk:
čeština
Počet strán:
291
Formát:
147 x 207 x 24
Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788073369477
Dostupnosť: skladom
16.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Archandělé a svět přírody

Každý druh zvieraťa má podobne ako ľudia dušu, ktorá tu na Zemi napĺňa určité poslanie. Vtáky, ryby, hmyz, plazy a všetky ostatné zvieratá kráčajú svojou vlastnou duchovnou cestou. Niektoré zvieratá sa vteľujú preto, aby mohli slúžiť ľudstvu, zatiaľ čo iné pomáhajú našej planéte alebo sa sem prišli rozvíjať prostredníctvom života na Zemi. Duše zvierat pochádzajú rovnako ako duše ľudí z rôznych hviezd či planét alebo dokonca z iných vesmírov.
V tejto knihe vám Diana Cooper predkladá úplne jedinečné a doposiaľ nevídané učenie o ríši zvierat. Podelia sa tu s vami o pozoruhodné informácie, ktoré prijala prostredníctvom channelingu, o poslaní duše jednotlivých zvierat a službe, ktorú tu v našom svete vykonávajú. Dozviete sa, z akých planét či hviezd jednotlivé druhy zvierat pochádzajú a čo sa na Zem táto prišla naučiť alebo čo sem prišla naučiť ostatné bytosti.
Okrem podrobných informácií o zvieratách, s ktorými zdieľame tento svet, a o konkrétnych anjeloch, ktorí so zvieratami spolupracujú, tu nájdete aj modlitby, vizualizácie a riadené meditácie, ktoré vám pomôžu so všetkými druhmi zvierat nadviazať spojenie a pomáhať im.
Táto neuveriteľná kniha vám rozšíri vedomie a pomôže vám nazerať na svet osvietenými očami.