Benzoínová Prírodná Vonná Živica, 250 gr

NOVINKA
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5056368325038
Dostupnosť: skladom
16.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Benzoínová Prírodná Vonná Živica

Živica je kadidlo vo svojej najčistejšej a najprirodzenejšej forme. Zbiera sa z miazgy, koreňov, kôry alebo dreva stromov, kríkov a rastlín. V dávnych dobách boli niektoré druhy živice cenené rovnako ako zlato.

Používa sa po stáročia pri náboženských obradoch a meditáciách. Horiaca živica vydáva ušľachtilú, intenzívnu arómu, ktorá sa pripisuje liečivým vlastnostiam.

Benzoin, čiže živica benzoe (benzoin) sa získava z viacerých druhov stromov Styrax. Benzoín má jemnú, sladkú, vanilkovú a balzamovú vôňu.

Čistí negatívnu energiu, vyrovnáva emocionálnu rovnováhu, zmierňuje smútok, únavu, hnev, úzkosť a priťahuje prosperitu. Benzoín sa najlepšie používa na zabezpečenie koncentrácie a zvýšenie koncentrácie. Je to žiaduca živica pre tých, ktorí hľadajú cestu do astrálneho sveta. Benzoín magicky podporuje štedrosť. Rozpúšťa blokády a odháňa zlých duchov.

Benzoínová živica je prospešná pre krvný obeh, reguluje srdcový tep a tonizuje srdce.

V aromaterapii je benzoín relaxačný a harmonizujúci, ale aj euforický a zmyselný.

Na rozdiel od tradičných vonných tyčiniek sa živica tak ľahko nezapáli. Na jej zapálenie sú potrebné Rýchlo zápalné Uhlíky a na bezpečné spálenie Tradičné Mosadzné Kadidlo.