Cesty duše v číslech a znameních, Ester Davidová

NÁŠ TIP
Formát:
150 x 210 mm
Počet strán:
249
Výrobca: Ester Davidová - EsTerKa
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 093150
EAN: 9788090704138
Dostupnosť: skladom
19.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cesty duše v číslech a znameních

Autorka Ester Davidová:

Už od puberty sa zaujímam o čísla a znamenia. Dlho som si pokladala množstvo otázok a snažila sa na ne nájsť odpovede. Až po niekoľkých rokoch terapeutickej praxe regresného terapeuta mi odpovede začali prichádzať. S každým príbehom klienta, s každým daným znamením a životným číslom som vnímala mnohé zhodné aspekty a začala nazerať za oponu ľudskej psychiky, správania a životných postojov.

Došla som k záveru, že znamenia udávajú to, čo sa do nášho charakteru a postojov opiera z minulosti, a životné čísla prezrádzajú, čo sa do našich životov opiera ako z minulosti, tak aj z nášho rodu.

Milí čitatelia, je mi cťou, podeliť sa o moju štúdiu, skúsenosť i poznatky teraz aj s vami.

Súčasťou každej analýzy jednotlivých znamení a životných čísel v tejto knihe sú príbehy z mojej terapeutickej praxe.

Kapitolu znamenia som obohatila o vedenie pre rodičov alebo ako byť sprievodcom deťom týchto znamení.

Prezradím vám, ktoré známe osobnosti si nesú rovnaké životné číslo ako vy a odovzdám vám vedenie Tvoj rod k tebe prihovára.

Ďalej sa môžete tešiť na zaujímavý a poučný príbeh jedného známeho rodu Prekliate rody alebo ako sa odovzdávajú rodové záťaže, vrátane niekoľkých obľúbených článkov z mojej tvorivej dielne, ako sú napríklad: Prečo sa niektoré deti rodia predčasne alebo článok Deti deväťdesiatych rokov.

Nahliadnite teda spoločne so mnou do studnice minulosti. Nie preto, aby ste sa v nej pitvali a zabredávali, ale preto, aby ste sa stali architektmi svojich životov a ona vám pomohla rozkryť, na akých základoch stojíte. Aby ste si z nej vzali ponaučenie a vykročili iným smerom.