Clairvoyant Oracle, Belinda Grace

36 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Rockpool
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781922579614
Dostupnosť: skladom
29.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Clairvoyant Oracle

Toto orákulum vás vezme za ruku a ukáže vám, ako rozvíjať svoje silné stránky, preskúmať zabudnuté oblasti vášho vnútorného sveta a povzbudí vás, aby ste dôverovali svojej vlastnej intuícii, jasnozrivosti a božskému vedeniu.

Belinda Grace je najpredávanejšia autorka a tieto prepracované karty jasnovidcov s modernými ilustráciami sú inšpirované prírodou, ženami a sebaláskou. Pri používaní týchto kariet je užitočné pamätať na to, že nie sú navrhnuté tak, aby vám hovorili, čo máte robiť so svojím životom. Sú formou duchovného vedenia, ktoré využíva a odhaľuje múdrosť mimo našej vedomej mysle – múdrosť, ktorá je spojená s hlbokým vnútorným poznaním, ktoré nás všetkých spája. Ako každého dobrého sprievodcu vás vezmú za ruku, keď sa budete cítiť zmätení alebo stratení, a pomôžu vám opäť nasmerovať vašu najvyššiu cestu.

Tento balíček kariet je tlmočník, ktorý vám dáva praktické rady do slov a obrázkov – je to príjemná pripomienka toho, že nikdy nie ste sami a vždy máte oporu. Tieto karty vás posilnia.