Crystal Ball Pocket Oracle, Athene Noctua

13 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781401972578
Dostupnosť: skladom
15.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Crystal Ball Pocket Oracle

Pýtajte sa a dostanete odpoveď s týmto 13-kartovým vreckovým vešteckým balíčkom s krásnym, prírodou inšpirovaným umeleckým dielom a priamymi odpoveďami na otázky áno alebo nie.

Zatiaľ čo balíčky tarotov núkajú možnosť jemného a komplexného výkladu, niekedy všetko, čo chcete – alebo potrebujete – sú jednoduché, priame odpovede na vaše otázky, ktoré vám pomôžu nasmerovať vašu cestu. Crystal Ball Pocket Oracle ponúka práve to. Tento 13-kartový balíček je nástroj na veštenie, ktorý obsahuje mystický obrázok na každej karte spolu s priamymi odpoveďami na vaše otázky. Používanie balíčka je jednoduché: jednoducho položte otázku, jemne zamiešajte balíček, keď budete mať otázku v mysli, a keď budete mať pocit, že ste zamiešali dosť, potiahnite jednu kartu, aby ste odhalili svoju odpoveď.

Nádherné, evokujúce umelecké dielo od umelkyne a tvorkyne Athene Noctua obsahuje zvieratá, rastliny, fázy mesiaca a ďalšie snímky inšpirované prírodou, ktoré dodávajú hĺbku odpovediam napísaným na kartách. Dostatočne malá na to, aby sa zmestila do kabelky alebo vrecka, táto rozkošná paluba môže s vami cestovať kamkoľvek pôjdete a ponúka odpovede na všetky životné otázky, veľké aj malé.