Crystal Clear Oracle, Nadine Gordon-Taylor

NOVINKA

40 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Bear & Company
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781591434849
Dostupnosť: skladom
37.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Crystal Clear Oracle

Intuitívny veštecký balíček presiaknutý starodávnou múdrosťou kryštálov

• Obsahuje 40 plnofarebných kariet s kryštálmi, zvieratami, rastlinami, elementálmi a starovekými symbolmi

• Sprievodná príručka interpretuje posolstvo každej karty a zdieľa afirmácie, aby vás podporila pri stelesňovaní múdrosti

• Každá karta obsahuje jedného krištáľového „sprievodcu“ vrátane vltavína – medziplanetárneho návštevníka, dymového kremeňa – astrálneho ochrancu, ametystu – večného opatrovateľa, labradoritu – uzemneného osviežovača a lapis lazuli – strážcu múdrosti.

40 plnofarebných kariet Krištáľovo čistého orákula, zložito ilustrovaných obrázkami kryštálov, zvierat, rastlín, elementálov a starovekých symbolov, poskytuje praktický a intuitívny spôsob, ako pracovať s krištáľovou múdrosťou, spojiť sa so svojím vyšším vedomím a získať prístup. láskyplné energie na inšpiráciu, posilnenie a prebudenie vašej duchovnej cesty.

Ako vysvetľuje umelkyňa Nadine Gordon-Taylor, kryštály sú kanálmi do minulosti, ktoré vo svojich matriciach uchovávajú dôležité informácie o skutočnej histórii Zeme a ľuďoch, ktorí ju obývajú. Každá živá karta obsahuje jedného kryštálového „sprievodcu“, ktorý predstavuje seba a svoje duchovné a liečivé vlastnosti a potom vám pomáha pochopiť a dekódovať posolstvá ostatných symbolov a bytostí, ktoré sa tiež objavujú na karte. Správy, ktoré dostanete z každej karty, pochádzajú priamo z hlasu kryštálu.

V sprievodnej príručke Gordon-Taylor vysvetľuje, ako intuitívne používať karty. Zdieľa posolstvo a výklad kryštálového sprievodcu pre každú kartu spolu s afirmáciami, aby vás podporila pri stelesňovaní jej múdrosti. Medzi kryštály a kamene na kartách patrí Vltavín – medziplanetárny návštevník, Dymový kremeň – astrálny ochranca, Ametyst – večný opatrovateľ, Celestite – nebeský meditátor, Labradorit – uzemnený osviežovač, Lapis lazuli – strážca múdrosti...

Tento balíček, vytvorený na to, aby vám pomohol aktivovať sa a zosúladiť sa s posvätnými geometriami vyšších frekvencií vedomia, vám umožňuje znovu sa spojiť so svojím vyšším ja a uvoľniť to, čo vám už neslúži. Keď si vyberiete kartu z tohto balíčka, budete intuitívne vedení k tomu, čo je pre vás momentálne to pravé. Pri práci s týmito kartami a krištáľovými sprievodcami sa znovu prebúdzate k intuitívnemu poznaniu starých ľudí, keďže ste držaní v srdci Božskej lásky.