Denník Creativity and Inspiration Journal, Autumn Skye

NOVINKA
Výrobca: Blue Angel
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9780648746782
Dostupnosť: skladom
26.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Denník Creativity and Inspiration Journal 

Aj keď môžeme hľadať inšpiráciu, vedenie, nástroje a techniky u iných, tvorivá cesta je osamelá. Posilňuje ho odvážny prejav, viera v proces a ochota ukázať sa a riskovať. Tieto praktiky sú kultivované, nie vlastné.

Keď tancujeme na melódiu inšpirácie, musíme ju nechať viesť. Môžeme trénovať svoje kroky a spoznávať rytmus, ale musíme sa tiež odovzdať božskému tvorivému duchu, ktorý nami prúdi. Musíme byť ochotní a dychtiví robiť chyby, vkročiť do neznáma a nechať sa strhnúť tajomstvom.

Autumn Skye vás pozýva robiť umenie, bez ohľadu na to. Tvorte tak, ako keby na tom závisel váš život a svet. A predsa to nebrať príliš vážne. Smejte sa na malicherných úsudkoch, tancujte so vznešenými očakávaniami, hrajte sa a robte neporiadok, zachovajte si myseľ začiatočníka a vedzte, že máte božskú podporu vo svojom jedinečnom prejave. Najhoršie, čo sa môže stať, je, že kus papiera už nikdy nebude čisto biely, ale navždy pokazený vašimi čmáranicami. Najviac sa môže stať, že ožiješ. Kreatívna iskra vo vás bude rozdúchaná každým riadkom a bodkou, až kým vo vás nezačne zúriť inšpirovaný oheň tak jasne, že zapáli ostatných okolo vás. Takže, osloboďte sa od bezvýznamnej reality a môžete pomôcť zachrániť svet.

Počet strán: 220

Rozmery: 18 x 23.5 x 2 cm