Dreamy Moon Tarot, Annie Tarasova

Výrobca: Independent publisher
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
85.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dreamy Moons Tarot prišiel z miesta úprimnej lásky a božskej inšpirácie. Dreamy Moons Tarot, hlboko inšpirovaný Rider-Waite Tarotom, obsahuje veľa tradičnej symboliky s nebeským nádychom.

Balíček Dreamy Moons Tarot obsahuje 80 kariet a 100-stranovú príručku. Tarotové karty a sprievodca sú uzavreté v magnetickom kryte so zlatým zdobením a hlavnými znakmi používanými v celom balíčku. Tento balíček vás prevedie hlbokým ponorom do objavovania skrytých poznatkov a právd.

Vďaka obrazom a umeleckým dielam inšpirovaným Rider-Waite Tarotom vám tento luxusný tarotový balíček pomôže spojiť sa s vesmírom, preskúmať vašu vlastnú mágiu a ponoriť sa do vášho podvedomia. Zlaté detaily a jedinečné interpretácie robia z každej karty umelecké dielo.

Tento magický balíček pozostávajúci z 80 kariet zdobených zlatou fóliou obsahuje štyri farby: poháre, prútiky, kryštály a hviezdy; ako aj Veľké Arkány. V spojení so 100-stranovým podrobným sprievodcom je tento snový balíček pozvánkou ponoriť sa do svojho podvedomia, preskúmať svoju vlastnú mágiu a spojiť sa s Vesmírom, ktorý je vo vás aj mimo vás.

Rozmery: 155 × 115 × 55 mm