Enneagram – Průvodce probuzením, Chestnut Beatrice, Paes Uranio

Jazyk:
čeština
Počet strán:
280
Formát:
140 x 210 x 22
Výrobca: Synergie
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788073706241
Dostupnosť: skladom
18.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Enneagram – Průvodce probuzením

Chcete lepšie rozumieť tomu, prečo ste takí, akí ste? Prečo robíte to, čo robíte alebo reagujete tak, ako na určité veci reagujete? Prečo opakujete stále rovnaké chyby, hoci ste si už toľkokrát mysleli, že ste sa z nich poučili? Ako môžete zlepšiť svoje vzťahy a čo sa stalo v tom, ktorý nevyšiel? Prečo je vo vašom živote jeden problém, cez ktorý sa jednoducho nedokážete preniesť?

Kniha Enneagram – Sprievodca prebudením vás zoznámi s efektívnym nástrojom umožňujúcim rozvoj osobnosti, ktorý vychádza z nadčasovej múdrosti. Eneagram vás dokáže zbaviť obranných reakcií, ktorými sami seba obmedzujete, a byť vám sprievodcom na ceste k lepšej verzii seba samého. Vďaka tomu, že vám ukáže, kto si myslíte, že ste, uvidíte, kto ste naozaj. Jedine tak totiž zistíte, kto skutočne ste - a kto nie.

Vaša cesta za sebapoznaním začína tu. Je to príležitosť objaviť svoje silné stránky a využiť negatívne návyky ako odrazový mostík k rastu. Táto kniha vám dá podnety k sebareflexii, pomôže prehĺbiť sebauvedomenie a otvoriť sa životu plnému nových možností.