Karmická sinusoida, Ester Davidová

Formát:
130 x 190 x 18 mm
Počet strán:
216
Výrobca: Ester Davidová - EsTerKa
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 085712
EAN: 9788090704121
Dostupnosť: skladom
14.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Karmická sinusoida

Ester Davidová pracuje v oblasti regresných terapií niekoľko rokov potom, čo si sama prešla - ako hovorí - "očistou svojej duše" - regresné terapie jej pomohli pochopiť príčiny a pôvod jej problémov.

V prvej kapitole knihy popisuje svoj vlastný príbeh, ktorý je zbierkou životných peripetií pre mnohých až desivú, ale pre ňu veľmi prínosnú a poučnú.
Životné "kopance" ju doviedli až k regresnej terapii, ktorú v minulosti sama absolvovala a ktorá jej pomohla pochopiť mnohých a posunula ju k tejto naplňujúcej práci.
Pochopila, že neľahké detstvo, alkoholová a drogová závislosť, totálny úpadok osobnosti vrátane pokusu o samovraždu a ďalšie úskalia, sú len ukazovateľom na niečo, čo je ďaleko hlbšieho zmyslu a významu pre jej osobnostný a duchovný posun. Vo svojej praxi čerpá zo svojich vlastných zážitkov a skúseností.
V druhej kapitole zoznamuje čitateľov s technikou regresných terapií, ich postupom a zavádza do hlbšieho existenčného a karmického putovania vo forme príbehov z vlastnej praxe a autentických výpovedí jej klientov, ktorí si touto terapiou prešli. Je v nej zhrnutie základných pozemských ľudských problémov, nielen vzťahových, zdravotných, finančných, ale aj osobnostných, ako je nedostatok sebavedomia, strachy, nadváha či závislosti.
V závere knihy sa dočítate o regresii detí, rodinnej karme a programoch, ktoré nastavujeme svojim potomkom. Je komplexným súhrnom toho, ako vnímame svet najskôr materiálnym a potom duchovným postojom.