Krištáľová Spiritistická Tabuľa A Spiritual Power Tool for Light Workers

NOVINKA NÁŠ TIP
Jazyk:
angličtina
Výrobca: Schiffer Publishing
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9780764367731
Dostupnosť: skladom
44.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krištáľová Spiritistická Tabuľa A Spiritual Power Tool for Light Workers

Doska Crystal Spirit Talking Board je mocná mandala posvätnej krištáľovej energie, ktorú možno použiť na naladenie sa na posolstvá prostredníctvom rôznych symbolov, ktoré sa spájajú s osobným zámerom poskytnúť odpovede na otázky života.


• Nádherne zabalená súprava pozostáva z jedinečnej dosky zdobenej mystickým dizajnom mandaly, priehľadného akrylového „Ukazovateľa magickej správy“ a 40-stranového ilustrovaného sprievodcu.

• Tabuľa obsahuje 15 majstrovských kryštálov okrem silových slov, mesačných fáz, ôsmich smerov, čísel 0–9 a písmen abecedy, ktoré spolu vytvárajú zmysluplné, bystré a zaujímavé odpovede na životné otázky.

• Crystal Spirit Talking Board je „nástroj duchovnej sily“ navrhnutý tak, aby pomohol navigovať na ceste k úspechu v láske, kariére, prosperite a osobnému rastu, ktorý môže tiež zlepšiť vaše psychické schopnosti a ukázať vám, ako môžete komunikovať so svojimi duchovnými sprievodcami.

• Sila špeciálne navrhnutej mandaly pochádza zo spojenia energií vytvorených medzi liečivými kameňmi, posvätnými symbolmi a zámerom.

• Dizajn obsahuje päť rôznych sústredných „kolies“: Koleso kryštálov, Koleso Mesiaca, Koleso Písmen, Koleso Slov a Koleso Čísel.


Keď je tabuľa začlenená do osobnej duchovnej praxe, zvyšuje kreativitu a intuíciu, aby sa stala mocným nástrojom sebapremeny.

Rozmery: 40 x 40 cm