Metaphysic Set, Daniel Martin Diaz

54 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Independent publisher
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: MS_DMD1
EAN: 7445931196164
Dostupnosť: skladom
84.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vytvorenie cesty v našom mozgu medzi dvoma nesúvisiacimi myšlienkami alebo myšlienkami znamená odchýlenie sa od očakávaného a známeho.Keď sa prvýkrát vytvorí neviditeľné vlákno spojenia, môže to byť znepokojujúce alebo trápne, ale toto napätie vedie k odhaleniu a mágii. Zaskočí nás to a potom nám pomôže predstaviť si svet v novom svetle. Je to konštruktívna konfrontácia so status quo, spoločenskými normami, ktoré nás škatuľkujú počas kreatívneho channelingu a iných aspektov nášho života. Akonáhle dôjde k týmto neočakávaným prelomom, sme otvorení ďalším objavom v našom osobnom živote a vo svete inovácií.
Ako sa vzdialiť od vzorcov a vecí, ktoré nám sú známe? Ako vytvárame nové mytológie a nové vízie? Ako sa môžeme vymaniť zo zabehnutých koľají? Metafyzika ponúka metódy, ako demontovať tieto šablóny „normálu“, na ktoré sme si všetci zvykli.
Je to nástroj na privolanie podvedomia a využitie prvotnej tvorivej sily v nás všetkých. Pri používaní Metafyziky sa môžete na chvíľu dočasne odpútať od reality. Môžete pracovať samostatne alebo skúmať jeho možnosti s tímom spolupracovníkov.
Pri ťahaní kariet sa nachádzajú „spojovacie body“, ktoré ich spájajú. Vzory, ktoré nájdete, sa môžu na prvý pohľad zdať jemné a tajomné, ale keď sa dostanete na koniec balíčka, objaví sa metaforický stroj alebo zariadenie. Pri vykladaní kariet pustite všetky obmedzené myšlienky a odpojte sa od vlády ega. Dovoľte si vytvárať intuitívne spojenia. Vytvárate väčší obraz, metafyzický diagram, hierarchiu, ktorá zasahuje do tajomstiev božstva. Metafyzika vás vyzve, aby ste unikli zo svojej komfortnej zóny a zažili mystiku uprostred vášho každodenného života.

Rozmery: 178 × 145 × 25 mm