Moonology Messages Oracle, Yasmin Boland

NOVINKA

48 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781788177689
Dostupnosť: skladom
29.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moonology Messages Oracle

Objavte múdrosť Mesiaca, využite pozitívnu lunárnu energiu a premeňte svoj život pomocou posolstiev tohto nového orákula od autorky bestsellerov Sunday Times Yasmin Bolandovej.

Mesiac sa nikdy neprestane hýbať, a keď ide, hovorí s tými, ktorí sú pripravení počuť, zanechávajúc nám stopy, rady a správy. Všetko, čo musíme urobiť, je naladiť sa a nasledovať Jej fázy a pokyny.

Balíček Moonology™ Messages vám pomôže využiť starodávnu a modernú lunárnu múdrosť Mesiaca, ktorá na nás každú noc žiari. Týchto 48 vešteckých kariet stelesňuje Mesiac v celej Jej sláve. Položte otázku a (takmer vždy!) dostanete pevnú odpoveď založenú na lunárnej symbolike. Tieto veľmi intuitívne vedené karty vám pomôžu získať prístup k vašej vlastnej múdrosti a vedomostiam. Sila bohyne v nich je silná.

Yasmin Boland destiluje svoju odbornú mesačnú múdrosť v sprievodnej príručke, aby vám pomohla preložiť 48 správ a symbolov Mesiaca. Na základe správ, ktoré dostanete, sa môžete rozhodnúť podniknúť kroky, ktoré zmenia váš každodenný život. Toto orákulum vás udrží v kurze, keď sa budete cítiť skvele, a prevedie vás temnejšími časmi.

Balíček Moonology™ Messages, doplnený o fascinujúce nebeské umelecké diela od Aliho Vermilia, bude žiarivým svetlom božského ženského vedenia, ktoré vám pomôže navigovať na vašej ceste k pozitivite, inšpirácii a pokoju na základe vášho vlastného vnútorného poznania.