Mystické šamanské orákulum, Alberto Villoldo, Colette Baron-Reid, Marcela Lobos

NÁŠ TIP TOP

64 kariet a brožúra

Jazyk:
čeština
Výrobca: Maitrea
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 0295786
EAN: 9788075004376
Dostupnosť: skladom
42.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Mystické šamanské orákulum

Legendy hovoria, že ešte predtým, než tu bol čas, predtým, než tu bola reč, boli tu posvätné symboly – Medicínsky kruh, Kliatba, Orol, Jaguár a ostatní – a dôverne sa k nám prihovárali. Vo svojich nespočetných prejavoch ponúkali nádej, vyzývali na opatrnosť, upozorňovali na príležitosti, inšpirovali k tvorbe, privolávali silu a zdieľali poznanie. Posvätné symboly patria do ríše archetypov a kolektívneho nevedomia, čo je spoločná duchovná pôda človeka ako moderného, ​​tak starovekého.
Traja majstri – učitelia a liečitelia – Alberto Villoldo, Colette Baron-Reid a Marcela Lobos – spojili svoj talent a svoju múdrosť, aby tak v Mystickom šamanskom orákule otvorili bránu do ríše posvätných symbolov.

Po konzultácii s orákulom získavame silu a múdrosť potrebnú na pochopenie prítomnosti, vyliečenie minulosti a na ovplyvnenie behu budúcnosti. Aj my sa môžeme stať vlastnými prorokmi a vizionármi. Môžeme rozprávať s Duchom priamo, viesť dialóg so silami prírody, hovoriť s veľkými archetypmi – so starobylými bohmi – bez pomoci prostredníka. Medzi Stvoriteľom a nami nemusí nikto stáť, rovnako tak nemusí nikto vstupovať medzi nás a mocné sily prírody.

Rozmery krabičky: 170 x 125 x 45 mm