Numerologie a karma, Angelika Hoefler

Formát:
147 x 208 x 19
Jazyk:
čeština
Počet strán:
212
Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 788073362263
Dostupnosť: skladom
18.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Numerologie a karma

Táto skutočne novátorská príručka vedy o číslach vysvetľuje princípy, ako možno z mena, ktoré nám bolo dané a obsahuje informácie o našom osude, rozpoznať pôsobenie tzv. karmy. Toto starobylé sanskrtské slovo znamená „skutok“, „dôsledok konania“.

Pomocou úplne originálnych numerologických postupov vychádzajúcich z prvkov židovskej kabaly tak môžete zistiť, aký ste si so sebou do tohto sveta priniesli životný plán, čo v tomto živote chcete uskutočniť, aké vám z toho plynú úlohy a aké máte možnosti konať v kľúčových životných situáciách. Keď rozpoznáte vzorce, ktoré vám opakovane prinášajú stále tie isté vonkajšie aj vnútorné strasti, budete poznať aj cestu, ako sa od nich zbaviť.

Angelika Hoefler je zakladateľkou tzv. karmickej kabalistiky a psychológie mien. Svojmu skúmaniu venovala desiatky rokov práce a praktického experimentovania av tejto publikácii predkladá svoje doposiaľ nezverejnené výsledky. Svoje postupy interpretovala na príkladoch osobností ako Johanka z Arku, Rudolf Steiner, Marylin Monroe a Elizabeth Kübler-Rossová alebo na neblahom osude legendárneho Titaniku

.Z obsahu: Zasvätenie do karmy: karmická kabalistika – Karmagram: diagram životnej sejby a zberu – Kabala dát: rozbory denných, mesačných a ročných tendencií – Karmické koeficienty.