Pančakarma - Ájurvédská očista těla, Maya Tiwari

NOVINKA
Formát:
161 x 228 x 35 mm
Počet strán:
400
Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 112446
Dostupnosť: skladom
23.40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Pančakarma: Ajurvédska očista tela je kľúčová práca, ktorej základ je hlboko zakorenený v znalostiach posvätných písiem ajurvédy. Maya Tiwari v starostlivých detailoch demonštruje silu našich vlastných spomienok založených na prírode ako primárnu silu ľudského liečenia. Predstavuje starodávne tajomstvá sádhan, tj duchovné praktiky, terapie, lieky, diétu a prirodzené biorytmy, ktoré pri správnom aplikovaní prebúdzajú kognitívne spomienky nevyhnutné na dosiahnutie nášho najhlbšieho osobného uzdravenia.
Pančakarma: Ajurvédska očista tela je najúplnejšia ponuka pôvodných očistných a omladzujúcich terapií pančakarmy, ktorú prvýkrát učili a praktizovali starovekí védski veštci.
V tomto definitívnom diele je Maya Tiwari prvou autorkou, ktorá odhalila tieto sofistikované a nadčasové liečebné procesy spôsobom, ktorý je komplexný a ľahko prispôsobiteľný modernej západnej kultúre.

Pred viac ako dvadsiatimi rokmi sa Maya Tiwari uzdravila z rakoviny vďaka svojej statočnosti a duchovnej sile. Neskôr sa vrátila k svojim koreňom vo védach a bola starostlivo vychovávaná svojim Dajánandou, jedným z mála žijúcich indických majstrov tradičného učenia védanty a sanskrtu. Bola vyškolená, aby uchovala vzácne ústne učenie najstaršieho duchovného dedičstva, ved – a odvtedy zasvätila svoj život štúdiu a učeniu ajurvédy a védanty.
V roku 1992 bola Maya Tiwari svojim učiteľom zasvätená do stupňa brahmačiarín, ktorého život je oddaný štúdiu ved. Maya žije jednoduchým životom v Asheville v Severnej Karolíne as láskou a nezištnosťou učí starodávne múdrosti sádhan, umenie vedome sa podieľať na prospešných činnostiach prírody. Za tie roky pomohli stovkám pacientov s rakovinou av poslednej dobe tiež pacientom s AIDS prejsť „temnou nocou duše“ k uzdraveniu.