Roll On Zmes Esenciálnych Olejov s Avanturínom - Kúzelník

NOVINKA
Výrobca: Hop Hare
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5056422991971
Dostupnosť: skladom
18.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Roll On Zmes Esenciálnych Olejov s Avanturínom - Kúzelník

Kúzelnícky kameň: Zelený Avanturín

Srdcom každého roll-onu je Zelený avanturín, drahokam známy svojou schopnosťou rozptýliť negatívne emócie a podporiť emocionálne zotavenie. O jeho prítomnosti v Kúzelníkovi sa hovorí, že podporuje prosperitu a duševnú obratnosť, umožňuje život s väčším zmyslom a menej prekážok emocionálnymi nepokojmi.

Spôsob použitia

Potrite si pulzné body pomocou Roll On Kúzelník, aby ste prebudili svojho vnútorného alchymistu. Pocíťte na svojej pokožke uzemňujúcu prítomnosť zeleného avanturínu. Noste ho ako svoj osobný talizman pre duševnú bystrosť a pozitívnu energiu. Vynaložte úsilie vopred na zameranie a kreativitu.

Zdieľajte cestu ku kolektívnemu osvieteniu so svojimi spoločníkmi. Nechajte Kúzelníka od Hop Hare prebudiť kúzlo zmyslov a zaviesť vás do reality, kde energia voľne prúdi a myseľ je odviazaná.
Ingrediencie, ktoré očaria a dodajú energiu

ZLOŽENIE:

Kokosový MCT olej: Náš elixír začína základom kokosového MCT oleja, ktorý je cenený pre svoje hydratačné vlastnosti, ktoré jemne kĺžu po pokožke a zároveň hlboko absorbujú esenciu esenciálnych olejov.

Grapefruitový esenciálny olej: Prebuďte svoje zmysly s pikantným duchom grapefruitového esenciálneho oleja. Jeho jasná a povzbudzujúca aróma podporuje zvýšenie energie a jasné, sústredené myslenie.

Limetkový esenciálny olej: Svieža, štipľavá esencia limetkového esenciálneho oleja preniká do duševnej hmly, poskytuje osviežujúcu jasnosť a čistí vaše aurické pole.

Esenciálny olej z mäty piepornej: Esenciálny olej z mäty klasnatej s obsahom iba 0,06 % dodáva jemne sladký chlad a podporuje atmosféru bdelosti a odolnosti.

Esenciálny olej z mäty Klasnatej: Silná, povzbudzujúca vôňa mätového esenciálneho oleja dopĺňa zmes, povzbudzuje dušu a stimuluje zmysly.