Roll On Zmes Esenciálnych Olejov so Sodalitom - Slnko

NOVINKA
Výrobca: Hop Hare
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5056422992008
Dostupnosť: skladom
18.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Roll On Zmes Esenciálnych Olejov so Sodalitom - Slnko

Užite si žiarivú dôveru: Hop Hare Slnko je majákom dôvery, esenciálnym olejom naplneným drahokamom roll-on, ktorý zachytáva povzbudzujúcu energiu slnečného dňa. Táto zmes, obohatená o čistiacu silu drahých kameňov Sodalit, je vaším spojencom pre odvážny a žiarivý život.

Kameň slnka: Sodalit

Vo vnútri každého roll-onu sa nachádza drahokam sodalit vybraný pre jeho schopnosť zvyšovať sebavedomie a podporovať emocionálnu rovnováhu. Prítomnosť Sodalitu v Slnku údajne posilňuje vaše vnútorné presvedčenie a podporuje neochvejnú dôveru

Objímajte slnko

Zahrňte ho do svojich každodenných afirmácií, aby ste posilnili pozitívny sebaobraz. Použite ho ako aromatický signál pre chvíle, ktoré si vyžadujú odvahu a rovnováhu. Použite ju ako osobnú vôňu, aby ste prirodzene posilnili svoju charizmatickú prítomnosť.

Darujte ho ako cenný darček, ktorý vo vašich blízkych vzbudí teplo a bezpečnosť. Nechajte Slnko Hop Hare byť svetlom, ktoré vás dovedie k vášmu plnému potenciálu, pričom cestu sprevádza jas zmesi a sila Sodalitu, ktorá zvyšuje sebavedomie.
Ingrediencie na zapálenie vášho vnútorného svetla.

ZLOŽENIE:

Kokosový MCT olej: Zmes je zahalená do hodvábneho objatia kokosového MCT oleja, ktorý je známy svojimi hydratačnými účinkami a zaisťuje, že esencia olejov hladko splynie s vašou pokožkou.

Grapefruitový esenciálny olej: Svieži, citrusový nádych grapefruitového esenciálneho oleja naplní vaše zmysly radostným pozdvihnutím, ktoré rozptýli pochybnosti a povzbudí ducha.

Bergamotový esenciálny olej: So svojimi korenisto-sladkými tónmi je bergamotový esenciálny olej v srdci tejto slnečnej zmesi, pozdvihuje náladu a vyhladzuje dušu svetlom priezračnosti.

Esenciálny olej z citrónovej trávy: Svieža, čistá vôňa esenciálneho oleja z citrónovej trávy dopĺňa zmes, poskytuje pocit otvorenej oblohy a nekonečných možností, podporuje duševnú obratnosť a očisťujúce zámery.