Self-Care Wisdom Cards, Cheryl Richardson

52 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781401962388
Dostupnosť: skladom
30.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Self-Care Wisdom Cards

Od najpredávanejšej autorky New York Times 1 Cheryl Richardson, balíček kariet, ktorý vás inšpiruje, doplní a pomôže vám vziať si život späť.

Za posledných dvadsať rokov zasvätila milovaná učiteľka a trénerka Cheryl Richardson svoj osobný a profesionálny život dôležitosti starostlivosti o seba – zdieľaním toho, čo sa naučila zo svojich vlastných skúseností. „Pochopila som, že sebectvo vedie k nesebeckosti,“ vysvetľuje. "Keď sa o seba hlboko staráme, prirodzene sa začneme starať o druhých - o svoje rodiny, priateľov, našu väčšiu globálnu komunitu a životné prostredie - zdravším a efektívnejším spôsobom."

Tento radostný a rozmarný ilustrovaný balíček kariet, založený na klasických kartách Cheryl bol úplne prepracovaný s novými umeleckými dielami a novými nápadmi, aby vyhovoval dnešným potrebám. Tento balíček dáva silu starať sa o seba – a tým aj o ostatných – doslova vo vašich rukách. Každá karta nesie jemnú, ale jasnú pripomienku toho, čo je nevyhnutné pre starostlivosť o seba: spomaliť, dôverovať si, ctiť si svoje telo, uvoľniť úsudok, otvoriť sa zmenám, povedať nie, keď to potrebujete a ďalšie.