Tantrický sex a menopauza, Diana Richardson

Formát:
136 x 207 x 18
Jazyk:
čeština
Počet strán:
238
Výrobca: Synergie
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788073705367
Dostupnosť: skladom
16.40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tantrický sex a menopauza

Ako ženy žijeme v tesnom spojení so svojim telom cez menštruáciu, tehotenstvo, pôrod, materstvo a menopauzu. Každý z týchto prechodov nás v mnohých smeroch zmení a väčšinu z nich tiež oslavujeme. Menopauza však často v ženách vyvolá skľúčenosť, ako keby naše telá boli poškodené alebo nedostačujúce, obzvlášť v oblasti sexuality a intimity. K menopauze môžete ale pristúpiť aj radikálne pozitívnym spôsobom, zaplavené pocitom vitálneho prebudenia a znovuzapálenia ženskej sexuality, kreativity a spirituality.

Autorka niekoľkých bestsellerov o vedomom milovaní Diana Richardson a psychoterapeutka Janet McGeever, obe aj učiteľky tantry, vám vo svojej najnovšej knihe vysvetľujú, čo môžete v menopauze očakávať na fyzickej, emocionálnej a spirituálnej úrovni a čo môže znamenať pre partnerský vzťah. Podrobne tu popisujú tantrické techniky a cvičenia, ktoré vám pomôžu spojiť sa s intuitívnou múdrosťou vášho tela a srdca a pomôžu vám oslobodiť sa od očakávania výkonu konvenčného sexu. Vysvetľujú, v čom je tantra ženám v menopauze blízka a ako ich telá prirodzene vstupujú do tantrickejšej fázy zameranej na kreativitu a spiritualitu. Preskúmate s nimi, ako sa dá sex praktizovať nielen pre sex samotný, ale aj pre zlepšenie zdravia, vzťahov, lepšie sebaovládanie, emocionálnu rovnováhu a na dosiahnutie rozšíreného vedomia. Využite menopauzu na prehĺbenie svojej dôvery v dokonalosť fungovania ženského tela a začnite prežívať skutočnú intimitu a hlbokú lásku na úrovni, ktorá bola doposiaľ nepredstaviteľná.

Menopauza je časom znovuzrodenia to, čomu v Číne hovorili druhú jar a môže byť aj časom hlbokého sexuálneho prebudenia. Táto kniha vám ponúka skvelého sprievodcu týmto významným životným prechodom.