The Alchemical Visions Tarot, Arthur Taussig

NÁŠ TIP

78 kariet a brožúra

Výrobca: Weiser Books
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781578636419
Dostupnosť: skladom
69.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The Alchemical Visions Tarot

„Svetovo uznávaný umelec, fyzik a gitarista, ktorého diela boli vystavené v galériách po celom svete, Arthur Taussig, sa rozhodol ponoriť sa do bohatého polyverse tarotu s úžasnými výsledkami.

Taussig, ktorý spája desaťročia vedeckej inšpirácie s umeleckou víziou kvapkajúcou viscerálnou krásou, spája a spája klasickejšie kabalistické filozofie a jungovskú psychológiu s hlboko pohlcujúcou, trochu surrealistickou víziou tarotu. Kombináciou prevažne monochromatických odtieňov sivej so živými kvapkami farieb a textúr zvýrazňuje kľúčové symboly v rámci každej karty spôsobom, ktorý vyskočí na pravú mieru, hrá s očami a perspektívou v emocionálnom tanci múdrosti a zápalu. Zdá sa, že obrázky vychádzajú z kariet takým spôsobom, že si človek myslí, že ich prsty môžu nájsť fyzické štruktúry v inak plochých obrázkoch. Sprievodná kniha je skvostom sama o sebe, s dobre preskúmanými a veľmi názornými vysvetleniami kurióznych postáv a ikon obsiahnutých na každej karte.

Tarot alchymistických vízií, ktorý je dôkazom tvorivej sily v archetypálnych obrazoch, je úchvatná prehliadka univerzálneho vonkajšieho aj vnútorného priestoru." - Almanach čarodejníc