The Chinese Five Elements Oracle, Vicki Iskandar

NOVINKA

60 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781401970635
Dostupnosť: skladom
29.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The Chinese Five Elements Oracle

Objavte svoje spojenie s piatimi prvkami prostredníctvom čínskej metafyziky a astrológie s týmto nádherne ilustrovaným vešteckým balíčkom, založeným na starodávnej múdrosti interpretovanej prostredníctvom modernej perspektívy.

Čínsky orákulum piatich prvkov predstavuje 60 pilierov piatich prvkov v čínskej metafyzike, založených na tradičných teóriách a taoistickej múdrosti, nasmerovaných cez modernú perspektívu. Balíček je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko používať, no s mnohými vrstvami významu vloženými do každej karty, takže ho môžete pochopiť, či už ste nováčik alebo pokročilý vo svojich znalostiach vešteckých kariet, piatich prvkov, a práca s energiou. Pochopenie významu karty môže byť také jednoduché ako čítanie hesla v sprievodcovi alebo také hlboké ako pochopenie čínskej metafyziky.

60 kariet poskytuje pohľad na minulosť, súčasnosť a budúcnosť. Môžu byť použité ako nástroj na spojenie a komunikáciu s Božským a pomôžu vám získať hlbšie pochopenie tajomstiev a tajomstiev Vesmíru. Budete pracovať s pravdou a prúdiť cestou Tao.