The Druid Animal Oracle Deck, Philip-Stephanie Carr-Gomm

33 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Welbeck Publishing
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781590035238
Dostupnosť: skladom
22.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The Druid Animal Oracle Deck

Druidi uctievali zvieratá ako posvätných sprievodcov, strážcov a ochrancov. Táto krásne ilustrovaný balíček a sprievodná brožúra čerpá z prameňa starodávnej keltskej tradície, prináša liečenie a ponúka intuitívne znalosti. Z výkladov  a uvedených tradícií človek získa silné poznatky a pozitívne usmernenia do budúcnosti. Karty boli nakreslené pomocou princípov posvätnej geometrie, čo je veda, ktorá má veľký význam pre staviteľov megalitov, predkeltských druidov, ktorí ju vo veľkej miere využívali pri stavaní kamenných kruhov.

Každý obrázok obsahuje rovnaké použitie pentagramu, kruhu a štvorca. Okraj kariet zvierat vyjadruje posolstvo v Ogham – stromovej reči Druidov. Zvieratá sú prezentované v sekvencii počnúc Blackbirdom, ktorý stojí pri Bráne, Mieste začiatkov, a vyzýva nás k dobrodružstvu a zmene. Cestou k štyrom ďalším najstarším zvieratám jeleňa, sovy, orla a lososa spoznávame zvieratá, ktoré nás vedú hlbšie do iného sveta, prostredníctvom cyklu osobných zmien, ktoré vedú k opätovnému obráteniu sa do vonkajšieho sveta, k posilneniu moci. štyria draci a záverečná karta Pečate – karta lásky a nevyhnutnosti voľby vo svete, ktorý je radostný aj náročný.

Text predstavuje súhrn druidského, keltského a domorodého učenia, týkajúceho sa dvadsiatich deviatich zvierat a štyroch drakov. Okrem toho sú tu tri prázdne kartičky, ktoré možno použiť na kreslenie zvieratiek, ktoré sú pre čitateľa osobné. Použite karty ako totemy alebo sa obráťte na systém orákula, ktorý poskytli autori. V oboch prípadoch môžu tieto druidské zvieratá poskytnúť pozitívne vedenie a pohľad na vnútornú dynamiku udalostí v našich životoch.