The English Magic Tarot, Andy Letcher

78 kariet a brožúra

Výrobca: Weiser Books
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781578636006
Dostupnosť: skladom
30.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The English Magic Tarot

Tento podmanivý tarotový balíček nás vtiahne do pulzujúceho, ale často skrytého sveta anglickej mágie, evokuje zlatý vek mystiky, keď bol John Dee dvorným astrológom kráľovnej Alžbety, antikvariát John Aubrey znovuobjavil staroveké posvätné miesta a veľký fyzik Isaac Newton študoval alchýmiu.

Anglický magický tarot umiestňuje karty do pestrého, no búrlivého obdobia anglickej histórie, ktorá sa tiahne od čias Henricha VIII. až po reštaurovanie. Počas tohto obdobia prevratov boli veľmi v hre archetypálne sily, čo z neho robí ideálne prostredie pre karty. Tento balíček, ktorý vám priniesol renomovaný umelec Rex Van Ryn, kolorista Steve Dooley a spisovateľ Andy Letcher, má dynamický grafický štýl. Niektoré z tradičných obrázkov obsahujú jedinečné zvraty, v ktorých sú skryté hádanky, odkazy a tradície, ktoré používateľov vtiahnu hlbšie do tajomstva a významu kariet.

Prvý balíček svojho druhu, ktorý výslovne vychádza z anglickej magickej tradície, The English Magic Tarot otvára bohatú novú cestu do kariet, ktoré potešia začiatočníkov aj skúsených používateľov tarotu.