The Magic of Unicorns Oracle Cards, Diana Cooper

NOVINKA

44 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781788174510
Dostupnosť: skladom
27.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The Magic of Unicorns Oracle Cards

Krásny 44-kartový balíček od autorky bestsellerov Diany Cooper, ktorý ponúka vedenie, múdrosť a povzbudenie, aby ste nasledovali svojich jednorožcov na ceste k osvieteniu.

Objavte, ako sa spojiť so svojimi jednorožcami, napredovať na svojej ceste vzostupu a pritiahnuť viac lásky, svetla, liečenia a šťastia s týmito magickými kartami.

Jednorožce sú bytosti z anjelských ríš, ktoré sa vracajú na Zem, aby nám pomohli na našej ceste k vzostupu. Prinášajú posolstvá nádeje a pripomínajú nám, aby sme zostali pozitívni, keď sa pripravujeme na zlatú budúcnosť. Najpredávanejšia autorka Diana Cooper vytvorila tento úžasný veštecký balíček, ktorý vám pomôže stretnúť sa s vaším osobným sprievodcom jednorožcom, vydať sa na duchovnú cestu a pracovať s veľkými energiami vesmíru na vašej ceste vzostupu.

Práca so 44 krásne ilustrovanými kartami bude inšpirovať a prebudiť vašu myseľ k vášmu duchovnému hľadaniu. Zistíte, ako prebudiť svoje psychické schopnosti, otvoriť svoje srdce, byť pripravený prijať hojnosť a požehnanie, stáť vo svojej sile, prijať uzdravenie duše, posilniť svoju dôveru, prejaviť svoje sny, osvetliť cestu ostatným a dosiahnuť svoj božský potenciál. .

Karty Magic of Unicorns Oracle Cards vás krok za krokom povedú na vašej ceste k osvieteniu. Nechajte jednorožce ukázať vám cestu.