The Sirens’ Song: Divining the Depths with Lenormand & Kipper, Carrie Paris, Toni Savory

NOVINKA TOP

40 Lenormand Karty + 38 Kipper Karty + Knižka

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Weiser Books
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781578638062
Dostupnosť: skladom
54.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The Sirens’ Song: Divining the Depths with Lenormand & Kipper

Fantastický hlbokomorský svet čaká v tejto sade dvoch doplnkových vešteckých balíčkov, ktoré sa dajú použiť v kombinácii alebo samostatne.

Tieto nádherné paluby nás pozývajú do sveta obývaného dúhovými postavami, ktoré prepožičiavajú svoju mágiu, mýtus a chápadlá každému čítaniu veštby. Výsledok je rovnako zvodný a večný ako pieseň legendárnych sirén.

Tu prúdia hlboké, tajomné prúdy a oživujú kostry tých, ktorí prišli predtým, a strážcov tých, ktorí ešte len prídu – strážcov nášho Odvíjajúceho sa príbehu. V týchto temných vodách sú skryté tajomstvá a potopené pravdy, niektoré závažné, iné ľahké ako morská voda. Toto, drahý veštec, sa musí zdať zvláštne a nezmapované; ale prekypuje novým životom a neospevovaným potenciálom. Ste pripravení podniknúť túto objavnú cestu?

Táto veštecká súprava obsahuje dva balíčky kariet: Kippera a Lenormand.

40 Lenormand Karty + 38 Kipper Karty + Knižka

Keď sa používajú spolu, poskytujú najvyšší a plný stupeň možnej interpretácie. Na rozdiel od balíčkov tarotov a veštcov, ktoré sa čítajú intuitívne, karty Lenormand sa čítajú metaforicky a karty Kipper sa vykladajú úplne doslovne. Lenormand sa zaoberá vonkajším svetom a Kipper medziľudským. Najbežnejší spôsob čítania Lenormanda a Kippera je považovať významy kariet za slová a čítať ich v poradí. V tom, ako pristupujete k významom kariet, môže existovať určitá miera intuície, ale tie majú stanovené významy. Balíček Kipper nie je balíkom kariet, ktorý má kapacitu na riešenie väčších spoločenských problémov. Je to skôr na osobnej úrovni, zamerané na každodennú realitu života ľudí a odráža najvyššie aj najnižšie možnosti, ktoré tieto životy môžu obsahovať. Zobrazuje ľudí, spoločenské role a osobné stavy bytia.

Pokiaľ ide o samotné balíčky kariet, v balíčku Lenormand sú štyri ďalšie karty – dieťa, muž, žena a pes navyše. Pre extra kartu „pes“ je obrázkom mačka. Pre balíček Kipper sú dve extra manželské karty pre všetky typy zväzkov.