The Sufi Tarot, Ayeda Husain

NOVINKA

78 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781401970413
Dostupnosť: skladom
28.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The Sufi Tarot

Prvý svojho druhu, balíček a sprievodca medzi východom a západom, sú nástrojom na sebareflexiu, liečenie a transformáciu, spájajúce tradičné tarotové archetypy so starými súfijskými praktikami.

Tento balíček kombinuje mystickú súfijskú múdrosť s klasickými tarotovými archetypmi prepracovanými do súfijských konceptov a figúrok a ponúka nový pohľad na tradičný tarotový systém.

Súfizmus sa často nazýva cesta k srdcu, pretože je to proces obrátenia sa dovnútra k zdroju všetkého poznania cez otvorenie a očistenie srdca. V tarote sa stretávame s bezstarostným bláznom, záhadným kúzelníkom, mystickou veľkňažkou, veliacim cisárom, vyživujúcou cisárovnou a ďalšími – archetypmi, ktoré predstavujú množstvo vlastností, ktoré musí každý z nás využívať, keď kráčame životom po „Cestách bláznov“.

Obaja vyzývajú čitateľa, aby kráčal po ceste sebaobjavovania a vnútorného poznania, odhaľovania tajomstiev, nie predpovedania budúcnosti, ale objavovania odpovedí na veľké otázky: Prečo sme tu? Prečo sa cítime tak, ako sa cítime, a konáme tak, ako konáme? Aký je náš cieľ v tomto živote?