The Tree of Life Oracle, David Wells

NOVINKA NÁŠ TIP

44 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781788178914
Dostupnosť: skladom
29.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The Tree of Life Oracle

Odomknite starodávnu múdrosť Stromu života a pochopte cestu vpred s týmto krásnym orákulom od astrológa a odborníka na kabalu Davida Wellsa.

The Tree of Life Oracle, čerpajúc z mystickej tradície kabaly, vám pomôže dozvedieť sa viac o povahe vesmíru a vás samých, prepojí vás s vašou dušou, aby ste naplnili vašu cestu.

Stredom kabaly je Strom života – mapa vesmíru a psychiky, poriadok stvorenia vesmíru a cesta k duchovnému osvetleniu, ktorú predstavuje 10 vzájomne prepojených sfér.

Strom je bohatý na symboliku a tieto symboly – čerpané z astrológie, tarotu a starovekej alchýmie – sú reprodukované na kartách v nádherných maľbách Roberty Orpwoodovej. Tento balíček 44 kariet – obsahujúci 11 sefirot, 22 ciest a 11 magických síl – využíva silu kabaly, aby zmenila životy ľudí. Sprievodná príručka vysvetľuje význam symbolov a navrhuje rozloženie kariet na čítanie a výklad.

Tento mystický veštecký balíček je vhodný na úplné alebo každodenné čítanie a zároveň vám jemne pomáha lepšie porozumieť fungovaniu kabaly, demystifikuje ju a robí ju dostupnejšou.

Čím viac budete pracovať s kartami, tým viac budete v súlade s vesmírom a budete lepšie rozumieť ceste, ktorá vás čaká.