Tři vlny dobrovolníků a Nová Země/2.diel, Dolores Cannon

Formát:
140 x 210 x 22mm
Počet strán:
380
Výrobca: Kosmas
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 0367081
EAN: 9788090808300
Dostupnosť: skladom
23.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tři vlny dobrovolníků a Nová Země

Druhý diel knihy Tri vlny dobrovoľníkov obsahuje Druhú časť (Mimozemštania a svetelné bytosti) a Tretia časť (Nová Zem).
V roku 1945, keď bola počas druhej svetovej vojny vypustená atómová bomba, naši „ochrancovia“ a „strážcovia“ vo vesmíre zistili, že Zem nabrala kurz smerom ku katastrofe. Hlavné nariadenie o nezasahovaní im zabránilo v akejkoľvek akcii, ale prišli s brilantným plánom, ako zachrániť Zem a pomôcť jej v jej vzostupe. Nemohli zasahovať „zvonku“, ale možno by mohli pôsobiť „zvnútra“. Takže vyslali výzvu všetkým, ktorí by chceli dobrovoľne prísť na pomoc. „Krajina má problémy – kto sa chce stať dobrovoľníkom?“
Domorodé duše žijúce na Zemi uviazli v kole karmy. Jedinou nádejou bolo požiadať čisté duše, aby prišli, duše, ktoré nikdy nespadli do pasce karmického cyklu.
Dolores pri jej hypnotickej práci objavila tri vlny takých dobrovoľníkov. Niektorí prišli priamo od „Zdroja“ a nikdy predtým v žiadnom type fyzického tela nežili. Iní žili ako vesmírne bytosti na iných planétach alebo v iných dimenziách. Pretože po vstupe do dimenzie Zeme je vymazaná všetka pamäť, nepamätajú si svoju úlohu. Preto tieto nádherné duše zažívajú ťažké časy adaptácie v našom chaotickom svete. Tieto duše hrajú zásadnú úlohu, pretože pomáhajú nám všetkým ostatným prestúpiť do Novej Zeme.