Techniky přírodní magie, Scott Cunningham

Jazyk:
čeština
Počet strán:
200
Formát:
149 x 207 x 19
Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788073369668
Dostupnosť: skladom
16.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Techniky přírodní magie

List z duba lúčna kvetina voda zo zurčiaceho potoka hlina z temnej jaskyne To sú starodávne nástroje prírodnej mágie. Zrodené matkou Zemou, obsahujúcou jej esenciálnu silu čakajú na náš dotyk a zámer, aby oživili svoje magické vlastnosti.

Štyri živly predstavujú mocné magické nástroje. Pomocou ich energie môžeme premeniť sami seba, svoj život a náš spoločný svet. Tento obľúbený sprievodca svetom prírodnej mágie obsahuje okolo osemdesiatich kúziel, obradov a jednoduchých rituálov, pri ktorých môžete využiť úchvatnú silu prírodného sveta.

Táto kniha je pozvánka. Hovorí: Poď. Prejdeme sa okolo zelených polí. Pozrieme do mystických prameňov. Dotkneme sa kôry starých stromov. Nadýchneme sa opojné vône kvetov. Budeme vnímať, ako letiaci vietor ochladzuje slnečnú žiaru. Pozorovať súmrak nad morom a hviezdy nad hlavou. Posadíme sa na zem a budeme rozjímať nad jej silou. Ak sa stanete čarodejníkovi, vážte si zem. Vážte si život. Milujte. Pochopte, že mágia je nezadateľným právom každej ľudskej bytosti, a múdro ju užívajte. Kráčajte pomaly dýchajte zhlboka nikomu neubližujte a objavte zázraky, ktoré vám mágia ponúka. (úryvok)

Scott Cunningham je jedným z najznámejších a najuznávanejších učiteľov modernej mágie. Viac ako dvadsať rokov študoval a praktizoval mágiu prírodných živlov a je autorom takmer päťdesiatky kníh, vrátane bestsellerov Sila zeme a Večne živá Wicca