Vykurovacie Zväzky - Biela Šalvia a Jalovec 10cm

Výrobca: AW
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
9.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vykurovacie Zväzky - Biela Šalvia a Jalovec

Vykurovacie Bylinné Zväzky, taktiež nazývané vydymovadlá alebo vykurovadlá sa používajú už po stáročia. Americký Indiáni ich používali pri obradoch na očistenie domov, pri zaháňaní rôznych chorôb a zlých duchov.

V dnešnej dobe sa vydymovadlá používajú najmä pre svoje očistné a dezinfekčné účinky. Taktiež pri meditáciách a pri modlitbách. Očisťujú priestory, predmety ale aj auru od negatívnych energií.

Biela šalvia je jednou z najsilnejších rastlín na čistenie a žehnanie. Používa sa ako kadidlo na energetické čistenie a ako súčasť rituálov. Jej dym s výraznou, korenistou vôňou šíri pokoj a liečenie – je výborným sprievodcom počas modlitieb a vďakyvzdaní.

Juniper - Jalovec patrí medzi snáď najstaršie a najrozšírenejšie očistná vykurovadlá na svete. Šamana a mágovia po celom svete ho používajú pre jeho silný ochranný vplyv. Vôňa borievky zaháňa všetko, čo vibruje na nízkej úrovni - zlých duchov, čierne mágmi, negatívne naladené astrálne bytosti a pod. Toto vykurovadlo možné použiť aj pre očistu vášho domova.