Aboriginal Ancestral Wisdom, Mel Brown

40 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Rockpool
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781925946499
Dostupnosť: skladom
28.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aboriginal Ancestral Wisdom

Aboriginal Ancestral Wisdom Oracle má jedinečnú metódu skúmania rovnakej situácie z rôznych uhlov pohľadu tým, že na každú kartu zahrnie svetlú a temnú správu od predkov, pričom pracuje medzi 4 rôznymi prostrediami:
Sladkovodná múdrosť predstavuje našu cestu k hľadaniu čistoty cez bahnité vody a do čistej sladkej vody po prúde, kde sa všetko stáva transparentnejším.
Múdrosť slanej vody predstavuje našu cestu do najhlbších hlbín našej múdrosti a čím sme bližšie, tým sú naše posolstvá zreteľnejšie.
Púštna múdrosť predstavuje naše poznanie, ktoré je ukryté na očiach, no ak si vezmeme čas na preskúmanie situácie ako celku, odpovede sa stanú zreteľnejšími.
Rainforest Wisdom predstavuje našu schopnosť skryť sa v pozadí, zatiaľ čo hodnotíme naše prostredie a uvažujeme o ďalšom kroku.

Svetlé posolstvá sú potvrdením, že sme na správnej ceste a ponúkajú slová múdrosti a povzbudenia, aby sme pokračovali na ceste, zatiaľ čo temné posolstvá nás nabádajú, aby sme veci zvážili inak a preskúmali iné spôsoby, ako by sme mohli dosiahnuť alternatívny výsledok.