Achát čierny s Hamsou - náramok

NOVINKA
Výrobca: AW
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5055796590124
Dostupnosť: skladom
12.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Achát čierny s Hamsou - náramok

Achát je veľmi stály kameň tvorený mikroskopickými kryštálikmi kremeňa ukladaného vo vzájomne spojených pruhoch. Slúži ako uzemňovací kameň, ktorý dodáva citovú, telesnú a duševnú rovnováhu. Pomáha pri sústredení a stabilizácii telesnej energie.
Achát uvádza do súladu jin a jang, pozitívne a negatívne sily udržujúce celý vesmír na pevnom mieste. Tento ukľudňujúci kameň funguje síce pomaly, ale poskytuje veľkú silu. Dokáže vyniesť na svetlo dosiaľ ukryté informácie, vyvoláva spomienky a obracia pozornosť nositeľa k nerovnováhe narušujúcej jeho pohodu.
V duševnej rovine citlivo napomáha tomu, aby jeho majiteľ prijímal sám seba, podporuje sebadôveru.
Achát vylepšuje duševný život, pretože podporuje schopnosť sústredenia a analýzu vedúcu k prijímaniu praktických rozhodnutí. Láska achátu k pravde dodáva človeku odvahu, aby bol sám k sebe úprimný.
V citovej rovine pomáha prekonávať negatívne pocity a zahorknutosť, ktorú niekedy nosíme v srdci. Lieči vnútornú zlosť, posilňuje lásku a dodáva odvahu k jej novému hľadaniu. Je užitočný pri citových sklamaniach, navodzuje pocit bezpečia a istoty, pretože odstraňuje vnútorné napätie.

Hamsa alebo ja „Fátimina ruka“ je  ochranný znak, predstavuje božské vedenie, ukazuje nám správny smer, zbavuje nás strachu a chráni nás pred nešťastím. Hamsa zobrazuje dlaň pravej ruky, čo bolo už v dávnych dobách považované za znamenie ochrany.

Hamsa je označovaná za tajomný symbol, ktorý do značnej miery reprezentuje ženskosť, podporuje plodnosť a zdravé tehotenstvo. Aj preto si hamsu veľa kupujú práve ženy v podobe šperku, pretože ju tak môžu mať stále pri sebe. Tento symbol nie je však iba pre ženy, ale pre všetkých, ktorí chcú využívať jej magické vlastnosti. Dokáže totiž tiež ochraňovať slabých a chorých a predstavuje požehnanie, moc a silu.