Japa Mala Ruženec - 9 Planét

NOVINKA
Výrobca: AW
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5055796531417
Dostupnosť: skladom
19.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Japa Mala Ruženec - 9 Planét

Mala je ruženec, ktorý obsahuje 108 guľôčok. Používa sa na počítanie pri recitovaní, spievaní alebo mentálnom opakovaní mantry alebo mena (mien) konkrétneho božstva, čo je prax známa v sanskrte ako japa.

Hinduistická tradícia zastáva názor, že správny spôsob použitia maly je pravou rukou, pričom palec chodí z jednej guličky na druhú a mala je prehodená cez prostredník. Ukazovateľ predstavuje ego, najväčšiu prekážku sebarealizácie, preto sa považuje za najlepšie sa mu (rovnako ako egu) pri spievaní v mala vyhýbať.

Táto mala sa skladá z guľôčok, z ktorých každá predstavuje jednu z deviatich planét v astrológii - Slnko, Mesiac, Mars, Merkúr, Jupiter, Venuša, Saturn, Rahu a Ketu. Je nielen krásnym doplnkom, ale dá sa použiť aj v duchovných praktikách, ako je meditácia a spievanie. Zakaždým, keď použijete malu, môžete sa zamerať na konkrétnu planétu a jej energiu, čo vám pomôže zosúladiť a vyvážiť vašu energiu s energiou vesmíru.

Mala Ruženec - 9 Planet Astro je perfektný darček pre každého, kto sa zaujíma o astrológiu, spiritualitu alebo jednoducho hľadá jedinečný a zmysluplný šperk.

Veľkosť korálok je približne 0,6 cm až 0,8 cm a dĺžka približne 60 cm až 80 cm.