AllatRa, Anastasia Novych

Jazyk:
slovenčina
Počet strán:
860
Formát:
126 x 198 x 48
Výrobca: Biely Lotos
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788097388003
Dostupnosť: skladom
21.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

AllatRa

Aj veľká cesta začína malou, prvými krokmi. Treba sa učiť duchovnému uvedomeniu a nie pochopeniu od egoizmu a rozumu, zaplneného snami o splnení pozemských túžob.

Večná Múdrosť umožňuje človeku zmeniť sa duchovne, spoznať skrytú podstatu minulých aj nastávajúcich udalostí. (Z knihy AllatRa) Kniha AllatRa odhaľuje exkluzívne informácie: o Osobnosti človeka a jeho Duši; o subosobnostiach as nimi spojených javoch; o duálnej podstate človeka; o procesoch jeho Živočíšnej a Duchovnej podstaty; o dôležitosti dominujúceho svetonázoru, jeho vplyve na voľbu Osobnosti, predurčujúcej ho posmrtný osud.

V knihe AllatRa sa poprvé na svete uvádzajú unikátne fotografie Duše človeka v prechodnom stave po smrti fyzického tela; sú obsiahnuté jedinečné prapôvodné znalosti o mnohorozmernej konštrukcii človeka v neviditeľnom svete, o spojení človeka s inými dimenziami, o jeho výnimočných možnostiach mimo tretieho rozmeru. Odpovedá na otázky prečo človek potrebuje nadbytočný mozog a existenciu viacúrovňového vedomia, čo je to zmenený stav vedomia, ako prebieha etapovité ponáranie sa do neho.

V knihe sú poskytnuté starobylé duchovné praktiky pre prácu na seba a splynutie so svojou Dušou, rozvitie šiesteho zmyslu a kontaktu s duchovným svetom. Rozpráva sa v nej o podstate nadprirodzených schopností (jasnovidenia, jasnopočutia, čítania cudzích myšleniek, predvídania) a dvojakosti ho prejavu pre človeka; o dôležitosti práce na seba v chápaní procesov neviditeľného sveta. A tiež o dvojitej pozícii a vplyve Osobnosti ako Pozorovateľa na svet.