Angels & Auras Oracle, Radleigh Valentine, Dougall Fraser

NOVINKA

44 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781401968182
Dostupnosť: skladom
29.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Angels & Auras Oracle

Prijímajte božské vedenie, dekódujte aury a začleňte liečivú farebnú energiu do svojej duchovnej praxe s týmto mocným a hravým vešteckým balíčkom.

Angels & Auras je silný a hravý prístup k sebaobjavovaniu a vešteniu pre všetkých, ktorí chcú vniesť magickú silu do svojej duchovnej praxe a vliať do svojich životov tak veľmi potrebnú farbu!

Radleigh Valentine a Dougall Fraser sú najpredávanejší autori, duchovní učitelia a drahí priatelia, ktorí začali vidieť zaujímavé paralely s ich tvorbou. Konkrétne si všimli prepojenie medzi farbami, ktorými archanjeli vibrujú, a farbami aury, ktoré Dougall vo svojej práci učí. To viedlo k dvom rokom spoločného vyučovania ich veľmi populárnych kurzov Angels and Auras pre tisícky študentov a teraz k božskej spolupráci Angels and Auras Oracle.

V rámci Orákula anjelov a aury predstavuje 12 základných kariet konkrétnych archanjelov a ich farby aury, ktoré čitateľa vedú po ceste sebaobjavovania. Tieto karty ukazujú, ako sa k nám anjeli pravidelne prihovárajú jazykom farieb. Zvyšné karty poskytujú nebeský zbor podpory a sú zámerne vytvorené s ohľadom na božskú múdrosť. Každá správa je znázornená farebnými obrázkami, ktoré inšpirujú a pripomínajú čitateľovi, že žijeme v pulzujúcom svete energie.

To, čo sa tu naučíte, by mohlo zmeniť smer celého vášho života – a životov ľudí okolo vás – keď odhalíte reč farieb, spojíte sa s božským a využijete múdrosť anjelov a aury na úplne novej úrovni.