Barbieri Zodiac Oracle, Barbara Moore, Paolo Barbieri

TOP

26 kariet a brožúra

Výrobca: Lo Scarabeo
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788865274736
Dostupnosť: skladom
18.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Barbieri Zodiac Oracle

Paolo Barbieri jeden z najznámejších talianskym ilustrátorom predstavil ľudské podoby 12 znamení zverokruhu, desiatich astrologických planét a štyroch živlov. Tieto lesklé karty majú veľkolepú, éterickú kvalitu; je ľahké cítiť ľad Pluta, ohnivosť Barana alebo chlad vody.

Spolu s 26 kartami sa set dodáva s brožúrou, ktorú napísala Barbara Moore. Úvod do základov astrológie – znamenia a ich rozdelenia na prvky a vlastnosti a planéty a ich charakteristiky. Jedná sa o všestranný balíček, vhodný pre začiatočníkov aj pokročilejších študentov astrológie. Moore píše: „Toto orákulum využíva múdrosť astrológie spolu s prvkom synchronicity, aby vám pomohlo rýchlo a jednoducho pochopiť vaše vlastné vedenie. Rovnako ako tarotové karty, aj astrologické zložky majú mnoho úrovní významu. Čím viac študujete, tým viac sa vám toho odhalí.

Barbara Moore poskytuje päť techník na čítanie kariet. Technika 1 opisuje ťahanie jednej karty na zodpovedanie otázky, zatiaľ čo technika 2 používa tri karty na preskúmanie situácie z hľadiska motivácie, vyjadrenia a energie potrebnej na vyrovnanie alebo vyliečenie tejto situácie. Technika 3 pridáva do rovnice motiváciu inej osoby a Technika 4 vysvetľuje, ako odhadnúť ten najpriaznivejší čas na to, aby ste niečo urobili. Technika 5 je ambicióznejšia 12-kartová využívajúca koncept astrologických domov, z ktorých každý riadi určitú oblasť života človeka, ako sú vzťahy, rodina alebo kariéra.

Rozmery: 88 x 125 mm