Cesta Bohyně, Sophie Bashford

NÁŠ TIP
Formát:
147 x 207 x 26 mm
Počet strán:
302
Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 100106
EAN: 9788076510333
Dostupnosť: skladom
18.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cesta Bohyně

Objavte vo svojom vnútri energie Bohyne, ktoré vás sprevádzajú vašim životom.

„Táto kniha vám pripomína energiu božského ženstva a lásky, ktoré sa nachádzajú v každom z nás a pomáhajú nám spojiť sa s vlastnou silou a pravdou.“ — Meggan Wattersonová, autorka knihy The Divine Feminine Oracle

Bohyňu poznáte ako božskú ženskú postavu, ktorá sa objavuje v mýtoch, umení a náboženstvách. Viete však, že Bohyňa je v skutočnosti živou silou, ktorá prebýva vo vašom vnútri? Viete, že vaše rozmanité životné skúsenosti ako ženy sú ovplyvňované vedomím Bohyne? Cítite, že v sebe máte skrytú ženskú energiu, ktorá túži byť videná, prijatá, ocenená a využívaná na liečenie?

V tejto čítavej a pútavej knihe vás duchovná učiteľka Sophie Bashford zavedie na cestu osobnej transformácie, duchovného rastu a uzdravenia, na ktorej sa stretnete s deviatimi archetypmi Bohyne, ku ktorým patrí Kálí, Kuan Jin, Isis, Mária Magdaléna, Afrodita, Hekaté, Matka Mária , Lilith a Kňažky z Avalonu.

Spomínané archetypy Bohyne vám pomôžu:

- objaviť svoje ženské dary a liečiteľské schopnosti
- vydať sa na cestu hlbokého rastu a osobnej transformácie
- pochopiť svoj doterajší život, svoje emócie a životné cykly očami Bohyne
- vnútorne sa uzdraviť a dosiahnuť vo svojom živote pozitívne zmeny
- nadviazať spojenie s podporujúcou a liečivou silou božskej ženskosti

Sofia vám v tejto knihe odovzdá povzbudzujúce posolstvo Bohyne, ktorá prijala prostredníctvom channelingu, prevedie vás inšpirujúcimi riadenými meditáciami a podelí sa s vami o svoje posilňujúce osobné skúsenosti. Vytvára pre vás bezpečný priestor, v ktorom môžete uzdraviť svoje najtemnejšie strachy, prebudiť v sebe svoje najhlbšie sny a transformovať celý svoj život.

Sophie Bashford je duchovnou učiteľkou a spisovateľkou, ktorá sa zaoberá témou posvätného ženstva a nadväzovania spojenia s vedomím Bohyne. Prostredníctvom svojho rozvinutého vyššieho zmyslového vnímania prijíma inšpirujúce a liečivé posolstvá od posvätného ženstva. Má súkromnú terapeutickú prax a organizuje kurzy a semináre, na ktorých sa zúčastňujú ľudia z celého sveta. Žije s dvoma dospievajúcimi dcérami v Brightone vo Veľkej Británii.