Healing Heart Oracle, Inna Segal

NOVINKA NÁŠ TIP

36 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Rockpool
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781922785381
Dostupnosť: skladom
30.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Healing Heart Oracle

Najpredávanejšia autorka liečenia Inna Segal vytvorila toto liečivé orákulum, aby vám pomohlo čeliť bolesti a traume, ktorú si nosíte v srdci z minulých zranení. Všetci zažívame bolesť, odmietnutie, zmätok, stratu a strach v našich srdciach a tieto karty vám umožnia znovu sa spojiť so svojím srdcom na všetkých úrovniach.
Umelecké dielo na každej karte krásne ilustruje Jena Dellagrottaglia, najpredávanejšia umelkyňa za The Goddess Power Oracle a The Spirit Animal Oracle. Obrazy, ktoré sú bohato symbolické, volajú božstvo, aby pomohlo ľudskému srdcu uzdraviť sa. Toto orákulum vám pomôže rozpoznať krásne, kreatívne, zábavné a radostné aspekty vášho srdca a dá im krídla, aby žiarili. Ponúka vám pohľad na to, kde je vaše srdce na vašej životnej ceste a čo môžete urobiť, aby ste vo svojom srdci vytvorili viac života, celistvosti a lásky.
Tento balíček vám pomôže posielať liečivé milostné listy do vášho srdca a budovať vašu vnútornú silu, najmä po akýchkoľvek ťažkých alebo bolestivých zážitkoch, ako aj čítať informácie o tom, čo by vás mohlo v budúcnosti pripraviť na dobrodružnú cestu srdca.

 

Update cookies preferences