Mala Ruženec - Ruženín

NOVINKA
Výrobca: AW
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5055796531431
Dostupnosť: skladom
19.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Mala Ruženec - Ruženín

Mala je ruženec, ktorý obsahuje 108 guľôčok. Používa sa na počítanie pri recitovaní, spievaní alebo mentálnom opakovaní mantry alebo mena (mien) konkrétneho božstva, čo je prax známa v sanskrte ako japa.

Hinduistická tradícia zastáva názor, že správny spôsob použitia maly je pravou rukou, pričom palec chodí z jednej loptičky na druhú a mala je prehodená cez prostredník. Ukazovateľ predstavuje ego, najväčšiu prekážku sebarealizácie, preto sa považuje za najlepšie sa mu (rovnako ako egu) pri spievaní v mala vyhýbať.

Korálky Mala - Ruženín, nádherný a upokojujúci šperk, ktorý sľubuje, že do vašej každodennej rutiny vnesie pocit pokoja a lásky. Táto mala pozostáva zo 108 guľôčok vyrobených z prírodného ružového kremeňa, jemného ružového drahokamu známeho svojou schopnosťou otvárať srdcovú čakru, podporovať sebalásku a súcit a priťahovať lásku a pozitívnu energiu. 

Ružový kremeň, ktorý sa tradične používa v duchovných praktikách, ako je meditácia a spievanie, pomáha pri uvoľňovaní emocionálnych zranení a podporuje vnútorné uzdravenie. Okrem toho sa táto mala môže nosiť ako módny doplnok, ktorý do každého súboru pridá prvok milosti a krásy. 

Korálky Mala - Ruženín predstavuje premyslený darček, ideálny pre jednotlivcov, ktorí chcú vo svojich životoch pestovať väčšiu lásku, súcit a vnútorný pokoj. Prijmite tento pozoruhodný šperk a vychutnajte si upokojujúcu energiu Ruženínu. Vďaka svojim jemným odtieňom a jedinečným vlastnostiam je táto mala predurčená stať sa obľúbenou súčasťou vašej každodennej rutiny.

Veľkosť korálok je približne 0,6 cm až 0,8 cm a dĺžka približne 60 cm až 80 cm.