Japa Mala Ruženec - Zelený Avanturín

NOVINKA
Výrobca: AW
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5055796531479
Dostupnosť: skladom
19.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Japa Mala Ruženec - Zelený Avanturín

Mala je ruženec, ktorý obsahuje 108 guľôčok. Používa sa na počítanie pri recitovaní, spievaní alebo mentálnom opakovaní mantry alebo mena (mien) konkrétneho božstva, čo je prax známa v sanskrte ako japa.

Hinduistická tradícia zastáva názor, že správny spôsob použitia maly je pravou rukou, pričom palec chodí z jednej loptičky na druhú a mala je prehodená cez prostredník. Ukazovateľ predstavuje ego, najväčšiu prekážku sebarealizácie, preto sa považuje za najlepšie sa mu (rovnako ako egu) pri spievaní v mala vyhýbať.

Korálky Mala - Zelený Avanturín, nádherný a upokojujúci šperk navrhnutý tak, aby pozdvihol vašu duchovnú cestu a kultivoval vnútorný pokoj. Táto mala je starostlivo ručne vyrobená zo 108 guľôčok prírodného ametystu, drahokamu, ktorý sa vyznačuje očarujúcim fialovým odtieňom a je známy svojou schopnosťou navodiť pokoj, rovnováhu a duchovné vedomie. Táto mala, zakorenená v tradícii, slúži ako základný nástroj v duchovných praktikách, ako je meditácia a spievanie, pričom ametystové guľôčky, o ktorých sa predpokladá, že posilňujú intuíciu, podporujú emocionálne liečenie a chránia pred negatívnymi energiami. Navyše bez námahy slúži ako štýlový doplnok, ktorý do každého súboru vnáša prvok sofistikovanosti a krásy. 

Korálky Mala - Zelený Avanturín je ideálny darček pre tých, ktorí chcú obohatiť svoju duchovnú prax, vyživovať vnútorný pokoj a mier, alebo sa posilniť proti negativite. Prijmite tento nádherný šperk a ponorte sa do upokojujúcich a transformačných vlastností ametystu. Vďaka svojej elegantnej a pokojnej kráse, ako aj svojim jedinečným vlastnostiam je táto mala predurčená stať sa neoddeliteľnou súčasťou vašich každodenných rituálov. 

Veľkosť korálok je približne 0,6 cm až 0,8 cm a dĺžka približne 60 cm až 80 cm.