Kyvadlo Jak ho používat, Susanne Peymann

Formát:
120 x 180 x 13
Počet strán:
158
Výrobca: Eugenika
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 0236851
EAN: 9788081004995
Dostupnosť: skladom
13.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Kyvadlo Jak ho používat

Používanie kyvadla je veľmi ľahké a výborne slúži pri hľadaní odpovedí na rôzne otázky, pri diagnostikovaní, zisťovaní úrovne energie a pod. Pokiaľ si myslíte, že kyvadlo je len pre senzibilov a liečiteľa, ste na omyle. Táto príručka vám umožní používať kyvadlo práve tak dobre, ako ktorémukoľvek psychotronikovi či „veštcovi“. Sprievodná príručka vás v prvom rade zoznámi s tým, čo to vlastne kyvadlo je a ako funguje. Následne vás naučí používať ho pri hľadaní odpovedí a rád v rozmanitých oblastiach. Uľahčí vám to priložené pracovné listy - podklady so špeciálnymi obrazcami, nad ktorými treba kyvadlom krúžiť; týchto kruhov je šesť a umožní vám pýtať sa kyvadlá na tieto témy: šťastie, úspech, láska.
Je tu dobre vysvetlená celá podstata fungovania a používania kyvadla. Ale najmä je táto knižka veľmi praktická a podrobná, pritom ľahká a zrozumiteľná. Uvidíte, pri čom všetkom sa vám môže stretnúť pomoc kyvadielka. Zdravie a potraviny, počasie, pocity, vzťahy, cestovanie, zahradničení...
Autorka sa pritom opiera o psychológiu a seriózne súvislosti či zákonitosti; nejde tu teda o žiadnu "pokútnu" vedu, ale o niečo, čo má reálny a vierohodný základ.